CO VŠE NABÍZÍME ?

OPRAVY A BROUŠENÍ HROBŮ Z TERACA 

Provádíme veškeré práce na hřbitovech 

Kamenictví Petřvald Vám nabízí jak částečné tak kompletní rekonstrukce hrobů, náhrobků, pomníků, náhrobních kamenů z teraca. Dále nabízíme broušení a leštění urnových hrobů,  jednohrobů, dvojhrobů a broušení desek z teraca. Které následně impregnujeme. Pokud se na Vašem hrobě podepsal zub času a hrob potřebuje přebrousit nebo je jinak poškozený, rádi Vám pomůžeme s jeho opravou.

Naše zkušenosti nám umožňují vyrábět náhrobky a pomníky z mnoha různých materiálů, včetně mramoru, žuly, pískovce a dalších. Naši kameníci mají dlouholetou zkušenost a jsou vybaveni nejmodernějšími nástroji a technologiemi, aby vytvořili dokonalé kamenické práce, které budou vyhovovat potřebám a představám našich zákazníků.

Nabízíme veškeré kamenické práce. Nové žulové hroby na míru, betonování základů a  broušení.

naše služby

Čistění teraca, renovace pomníku a hrobů 

Teraso je jedním z nejčastěji používaných materiálů na výrobu náhrobních desek v České republice Proto je po nějaké době dobré náhrobní desku přebrousit  a navrátit mu jeho původní důstojnost si často vyžaduje zásah odborníků, kteří kameni rozumí a jsou mu schopni opět navrátit jeho původní krásu.

Jednohroby, dvojhroby , urnové hroby

Provádíme kompletní kamenické práce na hřbitově, včetně renovací stávajících pomníků.

Nápisové desky 

Pro naše zákazníky máme širokou nabídku skladových pomníků různých rozměrů, provedení a vzorů kamene, které máme připravené k montáži. To znamená, že si stačí zvolit pomník a rozměr, a ten připravíme na okamžitou montáž nebo přípravu pro nápis.

Nerezové doplňky na hrob, kamenné doplňky, fotokeramika 

V nabídce máme i nerezové doplňky na hrob, vázy, lucerny. Pří výstavbě nového pomníku se dnes častěji volí kamenné doplňky na hrob. Převážně z důvodu kvality, jelikož kamenné doplňky vydrží stejně jako samotný pomník z kamene věky.